48 Günde İngilizce Öğrenebilir miyim?

 

"Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarının" 9 yıldır tüm dünyada özel müşterilerine uyguladığı bir eğitim sistemidir. Bu program, dünyada bilinen en etkili, en hızlı ve en kolay dil öğrenme yöntemidir. Bu programda öğrencilere meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları ve hatta bir Amerikalının bile günlük yaşamda hiç kullanmadığı gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez.

 

48 Günde İngilizce kursları, öğrencilerine en kısa sürede ve en etkili şekilde kelime ve konuşma ağırlıklı bir İngilizce eğitimi verir. Programa başladığınızda ilk iki günlük deneme süresinde ne kadar hızlı ve kadar kolay bir şekilde İngilizce öğrendiğinize siz de şaşıracaksınız. Daha da önemlisi İngilizce öğrenip öğrenemediğinize programın sonunda siz karar vereceksiniz.

 

 

48 Günde İngilizce Hangi Kuruluşların Güvencesi Altındadır?

Tüm dünyada 48 Günde İngilizce Programlarını "Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları" düzenlemektedir. Kuruluşun kalite standartları, memnun kalmayan öğrencinin ücret iadesi ve tüm tüketici hakları yönünden sorumluluk marka sahibi olan "Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarına" aittir.

 

48 Günde İngilizce ülkemizde ulusal markaların üretim ve hizmet sektöründeki en büyük denetim kuruluşlarından biri olan Markalar Birliği tarafından denetlenmektedir. Gerek müşteri ödemeleri gerekse ilan ettiği tüketici hakları yönünden Markalar Birliği tarafından güvence altına alınmıştır.

 

Bu program “Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarının” tüm dünyada tescilli eğitim programı olup defalarca eğitim başarı ödülleri kazanmıştır.

 

İngilizce iletişimdeki en önemli husus en çok kullanılan 1000 kelimeyi öğrenmek ve konuşma sırasında kullanabilmektir. İşte, 48 Günde İngilizce öğrencisine, kendisine özgü bir eğitim sistemiyle 48 günde en az 1000 kelimeyi ve güncel dil bilgisi bilgilerini öğretmektedir.

48 Günde İngilizce programında 4 seviye 192 ders saatlik eğitimden oluşmaktadır. En  fazla 4 kişilik sınıflarda eğitim verilir. Öğrencilerimize haftada üç kere kuruma gelmelerini ve 1 gün eğitim alıp, 1 gün almamasını önermekteyiz. Programda haftada toplam 12 ders saati eğitim yapılmaktadır. Bu şekilde toplam 48 kere eğitim için kuruma gelindiği taktirde program 4 ay sonunda tamamlanmaktadır.

48 GÜNDE

İNGİLİZCE

48 günde İngilizce nasıl uygulanır?

Öğrencilerimiz  4-6 kişilik gruplarda eğitim görürler. Bu, en düşük öğrenci sayılı grup programıdır. Öğrencilerimiz birlikte belirleyebileceğimiz haftanın 3 günü derse gelir. Derslerinin olmadığı diğer günlerde sorumlu öğretmenlerimiz tarafından verilen çalışmaları yaparlar. Bu programda her 4 ders saati içinde öğretilen önemli kelimeler öğrencilerin  mail adreslerine Türkçe karşılıklarıyla birlikte gönderilir. Başarılı olmasının en önemli nedeni öğrencilerimizin evlerinde o gün öğrendikleri kelimeleri tekrar etmeleridir.

 

Hakkımızda

Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Türkiye’nin farklı bölgelerine kadar ulaşmıştır. Temsilciliklerimizle en yaygın yabancı dil eğitim kurum olmaya devam ediyoruz. Amerikan Kültür Dil Okulları  yabancı dil eğitimini Türkiye’de ki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

EĞİTİmlerİMİZ

Bireysel İngilizce Eğitimleri

----------------------------------------------------

Kurumsal İngilizce Eğitimleri

----------------------------------------------------İngilizce Sınav Programları

----------------------------------------------------

Bireysel ve Kurumsal  Almanca

----------------------------------------------------

Diğer Sınav Hazırlık Programları

----------------------------------------------------

İLETİŞİM

Adres:

Eşrefdinçer Mah. Özkan Sokak No:4 Kat:1 . (Dereboyu Paşa Kırtasiye ve Onur Market Üstü Kat: 1)

 

Pk:16600 Gemlik Türkiye

 

 

Telefon: 0224 513 33 39

 E-mail: gemlik@amerikankultur.org.tr

Tüm hakları  Özel Gemlik Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursuna aittir.