NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

 

Lütfen Dikkatli İnceleyiniz

Gideceğiniz Kursunuzda Aşağıdaki Sorulara Cevap Bulabiliyor musunuz?

 

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU,KURSU BİTİRDİKTEN SONRASİZE HANGİ YASAL BELGEYİ VERİYOR?

Türkiye’de sadece Markalar Birliği Amerikan Kültür®  Yabancı Dil Kursları size uluslararası denkliğe sahip İngilizce yeterlilik belgesi verebilir. Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları 2012.R006 sayılı Avrupa Birliği kararı ile sizlere bütün Avrupa’da geçerli yabancı dil eğitim belgesi verme hakkına sahiptir.

 

Kısacası, ne yazık ki ülkemizde sadece iki tane yabancı dil kursunun verdiği belge uluslararası geçerliliğe sahiptir. Diğer kursların verdiği belgeler, kendi bünyelerinde düzenledikleri ve herhangi bir geçerliliği olmayan katılım sertifikalarıdır.

 

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU, ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN, BAKANLIK ONAYLI BİR İNGİLİZCE PROGRAMI SUNUYOR MU?

 

Türkiye’de sadece Markalar Birliği Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları’na bağlı A.K. (Amerikan Kültür®) ve A.C.A. (American Cultural Association) Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı Avrupa Dil Pasaportu eğitimi vermeye yetkilidir. Ülkemizde birçok yabancı dil kursu Milli Eğitim Bakanlığı’na verdiği programdan farklı onaysız program uygulamaktadır. 25.01.2013 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’ndan aldığımız onay numarası 61993’dür.

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSUNDAN,AVRUPA BİRLİĞİ ÜLKELERİNDE ÇALIŞABİLMEK İÇİN GEÇERLİ MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ (EUROPASS) ALABİLİYOR MUSUNUZ?

Amerikan Kültür® Yabancı Dil Kursları, ülkemizin de içinde bulunduğu “Europass” istihdam sisteminde yer alan, öğrencilerine yurt dışında da iş imkanı sunabilen tek yabancı dil kursu zinciridir.

 

Kurslarımızda İngilizce dil eğitimi alan kişiler, Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar. Kurumlarımızda eğitim alan her öğrenci, üniversiteden mezun olduktan sonra “Europass” e başvuruda bulunup ülkemizi yurt dışında da çalışarak temsil edebilme hakkına sahiptir. Kurumumuz Europass (Avrupa Mesleki Serbest Dolaşım Belgesi) düzenleme konusunda size yardımcı olmaktan mutlu olacaktır.

 

Europass belgesinin en önemli parçası Avrupa Dil Yeterlilik belgesidir. Bu belge sahibi kişiler mezun oldukları okulun belgelerini ve sertifikalarını ekleyerek, mesleklerini Avrupa Birliği’ne bağlı ülkelere iş başvurusu yapacak halde yetkin bir portfolyo haline getirirler. Sadece kursumuzun verdiği Avrupa Birliği onaylı Dil Yeterlilik Belgesi “Europass” belgesi için de kabul görmektedir.

 

 

 

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU,İSTERSENİZ SİZİ YASAL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ STATÜSÜNE KAVUŞTURABİLİYOR MU?

 

Sadece Markalar Birliğine bağlı,

A.K. (Amerikan Kültür®) ve A.C.A. (American Cultural Association) Eğitim Kurumları ülkemizde Tesol belgesi verebilmektedir. Bu programla B2 kurunu bitiren öğrencilerimiz dilerlerse Tesol programını tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel öğretim kurumlarında (anaokulu, kolej ve dil kursu) ya da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı özel kurumlarda (kreş, gündüz bakım evi, çocuk kulübü) yasal onaylı İngilizce usta öğreticiliği yapabilirler.

 

Öğrencilerimiz dilerlerse üniversitede hangi bölümde olurlarsa olsunlar, bölüm farketmeksizin Tesol programını tamamlayarak İngilizce eğitmenliği mesleğinde Türkiye çapında ve dünyadaki 103 ayrı ülkede görev yapabilirler.

 

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU, DİLERSENİZ SİZE ULUSLARARASI GEÇERLİ AÇIKÖĞRETİM İNGİLTERE ORTAOKUL VEYA LİSE DİPLOMASI VERİYOR MU?

 

İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’nın birçok ülkesinde ortaokul ve lise düzeyinde en popüler eğitim sistemleri arasında gösterilen Homeschooling; Fransa, İngiltere, Kanada ve Yeni Zelanda’dan sonra şimdi de Türkiye’de, Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları’nda!

 

Amerikan Kültür® Homeschooling öğrencileri ortaokul eğitimi sonunda yurt dışında bulunan liselere, lise eğitimi sonunda ise yurt dışında bulunan üniversitelere sınavsız başvuru hakkına sahip olurlar. Bu sayede yurt dışında eğitimlerini sürdürebilirler. Ülkemizdeki lise ve ortaokul ögrencileri Homeschooling programı ile matematik ve fen fark derslerini Amerikan Kültür’e bağlı eğitim kurumlarında kolaylıkla alabiliyorlar. Bu sayede ülkemizdeki yasal lise diplomalarının yanında uluslararası geçerli 2. bir diploma alarak İngiltere ve Amerika’da yaşayan çocuklarla, üniversite başvurularında aynı haklara kavuşuyorlar. Konu hakkında ayrıntılı bilgiyi kursumuzun eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

 

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU GELECEĞİN MESLEĞİNE İLK ADIM OLAN KODLAMA EĞİTİMİNİ VERİYOR MU? (Çok Yakında Şubemizde)

 

Kodlama eğitimi çocuklar için diğer alanlarda da başarıyı getirmektedir. Programlama eğitimi; matematik, okuma-yazma ve fen gibi farklı alanlardaki öğrenme becerilerini desteklemektedir. Unutulmamalıdır ki, dijital çağda iyi bir meslek sahibi olmak için yazılım bilmek çok önemlidir. Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları’nda da bu eğitim verilebilmektedir. (Temsilcilik bazında farklılık gösterebilir.)

 

Kodlama eğitimi bugün Türkiye’de ve dünyada sadece çok pahalı özel okullarda verilen geleceğin dünyasına yönetici ve programcı yetiştiren çok özel bir eğitimdir. Erken yaşta bu eğitimi almak çocuklarımızın geleceği açısından inanılmaz önemlidir. Dünyanın en başarılı ve zengin insanları kodlama konusunda uzmanlaşmış kişilerdir.

 

 

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU,MESLEĞİNİZE ÖZEL YABANCI DİL EĞİTİMİ VERİYOR MU ?

 

Amerikan Kültür® Yabancı Dil Kursu olarak Turizm İngilizcesinden Sağlık İngilizcesine, Hukuk İngilizcesinden Mühendislik İngilizcesine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Amacımız kişilerin bulundukları sektörde kendi mesleklerine yönelik özel İngilizce kitapları ile eğitim almasıdır.

 

Banka, Turizm, Finans, Bilgi Teknolojisi, Teknik İngilizce, Hukuk, Tıp vs.

 

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU, eğer 25 yaş ve üzerindeyseniz, size günlük hayatın kolay İngilizcesini 1 ayda öğretebiliyor mu ?

 

 

Ders saatlerini ve günlerini kendinizin belirlediği bu özel derslerde, 24 derslik paketler halinde deneyimli eğitmenlerimizden birebir olarak özel ders alabilir ve 48 derste bir kur bitirebilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edersiniz hem de kendinize özel, ihtiyaçlarınıza yönelik, hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğiniz bir eğitim alırsınız.

 

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU, ÖZEL DERS İLE SİZLERİ, GİRECEĞİNİZ YABANCI DİL SINAVLARINA HAZIRLIYOR MU?

 

YDS, TOEFL, TOEIC, IELTS, BULATS, PROFICIENCY vb. sınavlara yönelik çalışmaların yapıldığı özel programlardır. ESP (English for Specific Purposes) konusunda deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından sınav tekniklerinin üzerinde durulduğu ve odaklanılması gereken konuların ele alındığı derslerdir. Özel durumlar dışında birebir ders olarak verilmektedir.

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU,

TÜKETİCİ HAKLARINA SAYGILI MI, EĞİTİM GARANTİSİ VERİYOR MU?

 

Türkiye’de sadece Markalar Birliği Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları’na bağlı A.K. (Amerikan Kültür®) ve A.C.A. (American Cultural Association) eğitim kurumları tüketici haklarına saygılı, yüksek kalitede vermiş olduğu eğitimler sayesinde;

 

2011 yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü,

2010-2011-2012 yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini,

2015 yılı 4. Dünya Kalite Zirvesinde 2015 yılının En Kaliteli Eğitim Kurumu ödülünü almaya hak kazanmıştır.

 

 

Size bu olanakları sunan 357 şubemiz ve bu olanaklardan faydalanan 1 milyon öğrencimiz var

gemlik ingilizce

gemlik ingilizce kursu

ingilizce kursu

gemlik özel ders

gemlik almanca

gemlik yabancı dil

kumla kurs

gemlikte ingilizce

ingilizce gemlik

gemlik

gemlik özel dersler

gemlik almanca aile birleşimi

gemlik sertifika

gemlik ingilizce sertifika

gemlik çocuklar için ingilizce

ingilizce çocuklar için

ortaokul ingilizce gemlik

ilkokul ingilizce gemlik

gemlik kurs

gemlik fransızca

gemlik tercüme

gemlik büro

gemlik kurs

gemlik ydt

gemlik tyt

gemlik almanca özel ders

gemlik ingilizce kursları

Hakkımızda

Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Türkiye’nin farklı bölgelerine kadar ulaşmıştır. Temsilciliklerimizle en yaygın yabancı dil eğitim kurum olmaya devam ediyoruz. Amerikan Kültür Dil Okulları  yabancı dil eğitimini Türkiye’de ki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

EĞİTİMLERİMİZ

Bireysel İngilizce Eğitimleri

----------------------------------------------------

Kurumsal İngilizce Eğitimleri

----------------------------------------------------İngilizce Sınav Programları

----------------------------------------------------

Bireysel ve Kurumsal  Almanca

----------------------------------------------------

Diğer Sınav Hazırlık Programları

----------------------------------------------------

İLETİŞİM

Adres:

Eşrefdinçer Mah. Özkan Sokak No:4 Kat:1

 

 

Gemlik / Bursa /Türkiye

 

 

Telefon: 0224 513 33 39

 E-mail: gemlik@amerikankultur.org.tr

Tüm hakları  Özel Gemlik Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursuna aittir.