TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), ana dili İngilizce olmayan kişilere İngilizce öğretme yetkinliğini gösterir bir belge alınmasını sağlayan kursun kısaltılmış adıdır. TESOL Sertifikasyon kursu sonunda alınacak olan sertifikalar TESOL OXFORD LTD. tarafından akreditedir ve dünyanın her yerinde geçerlidir. TESOL sertifikası alındıktan sonra herhangi bir özel öğretim kurumuna rahatlıkla (özel okullar, yabancı dil kursları, anaokulları vb.) başvurulabilir. Ana dili İngilizce olan kişilerde TESOL Programına başvurabilir. Ama eğitim sonunda alacağı TESOL sertifikasını ana dili İngilizce olmayan kişilerde öğretmenlik alanında kullanabilirler.

 

TESOL - TESOL  KIDS, online olarak internet üzerinden tamamlanacak bir program olduğu için bitirme süresi, öğrencinin İngilizce bilgisine ve kişinin modülleri tamamlama hızınıza göre farklılık göstermektedir. Online eğitimi bitiren öğrenciler 150 ders saatini tamamlamış olurlar. Günde 1 saatini programa ayıran bir öğrenci 2 haftada sistemi tamamlamaktadır, tabi bunun yanında 5 günde eğitimi tamamlayan öğrencilerimizde bulunmaktadır. Programın sonunda başarılı olan öğrenciler 2 adet sertifika almaktadırlar. Bu sertifikalardan biri, öğrencinin Online sistemde bulunan 4 üniteden yapmış olduğu ödevlerin ortalaması alınarak oluşturulmuş TESOL KIDS Sertifikasıdır. Sistem içerisinde toplamda öğrencinin yapması gereken 30 adet yazılı ödev bulunmaktadır. Bu ödevlerin sonucuna istinaden sertifika puanı belirlenmekte olup kişi programın sonunda ekstra bir sınava tabi tutulmaz. Diğer sertifika ise 4 ünitenin sonunda öğrencinin yapmış olduğu 4 saatlik ders anlatımının sonucunda danışman öğretmeninin performansa bağlı olarak vermiş olduğu Teaching Practice sertifikasıdır.

 

Lisans ve Önlisans Mezunları için;

Tesol Sertifikası ile Uluslararası İngilizce Öğretmeni Olmak İster misiniz ?

 

Bu kursu bitiren öğrenciler İngilizce öğretmeni olma hakkına kavuşuyor. İngilizce kursumuzu B2 düzeyinde bitirdiğiniz taktirde TESOL (Uluslararası İngilizce Öğretmenliği) sertifika programımıza katılarak ülkemizdeki tüm kolejler, anaokulları, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı özel kurumlarda( kreş, gündüz bakım evi, çocuk kulübü)  ve dil kurslarında İngilizce Öğretmenliği yapabilme hakkına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bu belge ile dünyada 100'ün üzerinde ülkede yasal olarak İngilizce Öğretmeni oluyorsunuz.

 

Aranan Şartlar;

* En az 2 yıllık önlisans mezunu olmak (herhangi bir bölümden).

* Kursumuzda B2 seviyesinde İngilizce programını tamamlamak veya en az B2 seviyesinde olmak

* TESOL  programımıza internet üzerinde katılarak eğitim sonunda 4 saatlik ders anlatımı hazırlamak.

 

Bu şartları sağladığınız taktirde İngilizce Öğretmeni olmaya hak kazanırsınız. Bu program sonunda alacağız sertifika ile Türkiye'deki tüm özel okullarda ve dil kurslarında M.E.B dan onaylı atamanız İngilizce Usta Öğretici olarak yapılır ve çalışabilirsiniz.

 

Ülkemizde inanılmaz bir İngilizce Öğretmeni ihtiyacı vardır. Bu programı tamamlayan öğrencilerimizin tamamı kolaylıkla iş bulmaktadır.

 

 

 

 

 

Lise Mezunları için;

Tesol Kids Sertifikası ile Uluslararası İngilizce Öğretmeni Olmak İster misiniz ?

 

Bu kursu bitiren öğrenciler İngilizce öğretmeni olma hakkına kavuşuyor. İngilizce kursumuzu B1 düzeyinde bitirdiğiniz taktirde TESOL KIDS (Uluslararası İngilizce Öğretmenliği) sertifika programımıza katılarak ülkemizdeki tüm kolejler, anaokulları, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı özel kurumlarda( kreş, gündüz bakım evi, çocuk kulübü)  ve dil kurslarında İngilizce Öğretmenliği yapabilme hakkına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bu belge ile dünyada 100'ün üzerinde ülkede yasal olarak İngilizce Öğretmeni oluyorsunuz.

 

Aranan Şartlar;

* En az Lise mezunu olmak ( herhangi bir lise)

* Kursumuzda B1 seviyesinde İngilizce programını tamamlamak veya en az B1 seviyesinde olmak

* TESOL KIDS programımıza internet üzerinde katılarak eğitim sonunda 4 saatlik ders anlatımı hazırlamak.

 

Bu şartları sağladığınız taktirde İngilizce Öğretmeni olmaya hak kazanırsınız. Bu program sonunda alacağız sertifika ile Türkiye'deki tüm özel okullarda ve dil kurslarında M.E.B dan onaylı atamanız İngilizce Usta Öğretici olarak yapılır ve çalışabilirsiniz.

 

Ülkemizde inanılmaz bir İngilizce Öğretmeni ihtiyacı vardır. Bu programı tamamlayan öğrencilerimizin tamamı kolaylıkla iş bulmaktadır.

 

 

 

 

gemlik ingilizce

gemlik ingilizce kursu

ingilizce kursu

gemlik özel ders

gemlik almanca

gemlik yabancı dil

kumla kurs

gemlikte ingilizce

ingilizce gemlik

gemlik

gemlik özel dersler

gemlik almanca aile birleşimi

gemlik sertifika

gemlik ingilizce sertifika

gemlik çocuklar için ingilizce

ingilizce çocuklar için

ortaokul ingilizce gemlik

ilkokul ingilizce gemlik

gemlik kurs

gemlik fransızca

gemlik tercüme

gemlik büro

gemlik kurs

gemlik ydt

gemlik tyt

gemlik almanca özel ders

gemlik ingilizce kursları

Hakkımızda

Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Türkiye’nin farklı bölgelerine kadar ulaşmıştır. Temsilciliklerimizle en yaygın yabancı dil eğitim kurum olmaya devam ediyoruz. Amerikan Kültür Dil Okulları  yabancı dil eğitimini Türkiye’de ki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

EĞİTİMLERİMİZ

Bireysel İngilizce Eğitimleri

----------------------------------------------------

Kurumsal İngilizce Eğitimleri

----------------------------------------------------İngilizce Sınav Programları

----------------------------------------------------

Bireysel ve Kurumsal  Almanca

----------------------------------------------------

Diğer Sınav Hazırlık Programları

----------------------------------------------------

İLETİŞİM

Adres:

Eşrefdinçer Mah. Özkan Sokak No:4 Kat:1

 

 

Gemlik / Bursa /Türkiye

 

 

Telefon: 0224 513 33 39

 E-mail: gemlik@amerikankultur.org.tr

Tüm hakları  Özel Gemlik Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursuna aittir.